ru | ua | en | de | pl

Баннерна реклама

Баннерная реклама сайта

З розвитком таких популярних інструментів, як контекстна реклама або ефективне SEO, а також просування в соціальних мережах, здається, що банерна реклама - як ефективний канал реклами для бізнесу, давно забутий. Однак фахівці агентства реклами SEO-Angels доведуть, що не варто недооцінювати такий цікавий інструмент, як банерна реклама - вона може бути ефективна!

Канали банерної реклами

Які ж є канали банерної реклами, а, простіше кажучи, як розмістити банерну рекламу на популярних сайтах? Є кілька способів це зробити.

1) Банерна реклама в мережі сайтів-партнерів агентства SEO-Angels.

2) Банерна реклама в мережі КМС Google (Медійній мережі Google).

3) Банерна реклама в мережі КМС Яндекс (Медійній мережі Яндекс).

4) Банерна реклама в Facebook (Фейсбук) і в інших соціальних мережах.

5) Банерна реклама в YouTube (Ютюб).

6) Інші канали.

Формати банерної реклами

В даний час використовується безліч форматів банерної реклами - новий формат HTML5, старий, добрий GIF, відмирають Flash-банера, але все ще подекуди використовуються, одні з найпопулярніших - так званий формат Rich Media (банера з прмененія Action Script, Java Script і інших технологій, що дозволяє зробити будь-який банер видовищним і красивим - виходять досить динамічні картинки, прямо справжнє кіно). Відзначимо, що великі майданчики (Facebook, Google та інші) винаходять власні неповторні формати банерної реклами - наприклад, в Фейсбук є слайд-шоу з банерів, яке перетворюється самою мережею в відео-ролик. Говорити про форматах банерної реклами можна довго, адже їх існують сотні. Але яка ж банерна реклама буде найбільш ефективною?

Найпопулярніші розміри банерів сьогодні, які використовуються на 90% сайтів:

брендинг сторінок (фонова реклама на сайті)

Баннерная реклама сайта - брендинг

банерна реклама формату 728 px x 90 px або 300 x 250 px

Баннерная реклама сайта - 728 на 90 px

банерна реклама формату 300 px x 600 px

Баннерная реклама сайта - 300 на 600 px

банерна реклама формату catfish (адаптується під розміри екрану): 100% x 150 px, або 100% x 200 px, або 100% x 250 px

Баннерная реклама сайта - catfish

банерна реклама формату "хмарочос" 160 px x 620 px, 160 px x 600 px і інші формати "високих" банерів

Баннерная реклама сайта - небоскреб

Також популярні різні popup вікна - спливаючі вікна. Однак з таким форматом банерної реклами слід бути обережним, адже багатьом користувачам не подобається надмірна нав'язливість рекламних повідомлень. Рекомендується при таких форматах розміщувати попап-вікна в правому або лівому краї екрану або ж в футере (підвалі) рекламного майданчика (прикладом може служити банер формату catfish, зазначений вище).

А ось ефективними будуть ті банера, які помітні відвідувачам сайту (розташовані на "першому екрані", не дратують, але при цьому привертають увагу) і відповідають потребам відвідувачів рекламних майданчиків в даний момент.

Наприклад, людина переглядає сайт з продажу авіаквитків, розклад літаків або сайти готелів. Логічно буде на таких сайтах запропонувати рекламу послуг таксі, адже багато мандрівники добираються до аеропорту або до готелю в незнайомій місцевості саме на таксі. Актуальна потреба в послугах з перевезення задовольняється банерної рекламою. В даному прикладі банерна реклама для таксі - це відповідь на запитання відвідувача сайту: а як же доїхати до готелю або аеропорту, який користувач обов'язково задасть собі при покупці авіаквитків або бронюванні номера.

Також важливо знати і відслідковувати, які сайти накручують трафік, адже кожен клієнт при замовленні банерної реклами платить або за покази банерної реклами, або за кліки по банерній рекламі. В іншому випадку, можна втратити величезні бюджети і не отримати ніякого результату від реклами.

Ціни на банерну рекламу

Рекомендовані бюджети на банерну рекламу від $ 250-300 на місяць. Ціни на різних майданчиках варьіруюттся і залежать від сезону, попиту, в деяких випадках від цін на аукціоні серед рекламодавців і інших моментів. Наприклад, вартість кліка по банеру в мережі КМС Google може стартувати від 15-25 копійок і доходити до 8-10 грн за 1 клік. Вартість банерної реклами на популярних сайтах - від 40-120 грн за 1000 показів і в більшій мірі залежить від "апетитів" рекламних майданчиків. При істотних бюджетах на банерну рекламу (наприклад, якщо затверджений бюджет в еквіваленті більше $ 3000 на місяць) можна отримати хороші знижки (аж до 25-30%), якщо працювати через професійних фахівців з банерній рекламі, що забезпечують рекламних майданчиків основний заробіток.

Щоб банерна рекламна кампанія була ефективною, слід довіряти її ведення тільки професійним фахівцям, які використовують не тільки статистику відстеження показів і кліків, а й механізми контролю проведення кампаній та ефективності банерних повідомлень. Звертайтеся до фахівців агентства SEO-Angels, щоб Ваша банерна реклама була максимально ефективною!