ru | ua | en | de | pl

Інтернет-реклама

Интернет-реклама

На сьогодні мережа Інтернет може конкурувати за обсягами аудиторії з найбільшими телеканалами. І вже тим більше кількість користувачів веб-ресурсів перевищує аудиторію будь-яких газет або журналів. Тому сьогодні професійна Інтернет-реклама - це найбільш ефективний спосіб достукатися до максимальної кількості людей - потенційних споживачів Ваших товарів або послуг. Інтернет-реклама від агентства SEO-Angels допоможе представити користувачам інформацію про Ваш бізнес найбільш вигідно, зацікавити їх у покупці. При цьому вартість реклами в Інтернет і контакту з цільовою аудиторією істотно нижче в порівнянні з цінами на телеканалах, в сфері зовнішньої реклами, друкованих виданнях та радіо.

Види реклами в інтернеті

Реклама в Інтернет можлива різними способами і через різні канали. Інтернет-реклама має кілька основних видів. Це медійна реклама, тобто банери на сайтах, які надають для цього свої ресурси, контекстна реклама, яка показується в пошукових системах поряд з результатами пошуку за певним запитом, масові розсилки з використанням електронної пошти або повідомлень в соціальних мережах (це зовсім не "спам ", а цілком законний вид реклами), просування в ТОП-10 пошукових систем і реклама сайту в пошуковій видачі, реклама сайту на форумах і багато інших видів реклами в Інтернет. Одним з найефективніших видом реклами вважається контекстна інтернет-реклама. З її допомогою ваш сайт гарантовано відвідають саме ті користувачі, які зацікавлені в товарах, пропонованих вашою фірмою.

Переваги інтернет-реклами

Інтернет, так само як і традиційні ЗМІ, виконує інформаційну функцію, але, на відміну від них, інтернет-реклама набагато дешевше. До того ж, вона дозволяє дізнатися більше про продукт, що зацікавив покупця, - досить просто перейти на сайт рекламодавця і почерпнути звідти всю необхідну інформацію, вибрати необхідний товар, а при бажанні - прямо на ньому ж зробити замовлення в будь-який зручний час. Далі, існує можливість націлювати інтернет-рекламу не на всіх користувачів, а лише на конкретну групу - наприклад, на жителів одного міста, на людей однієї вікової категорії або об'єднаних спільними інтересами.

Чому саме ми

Ефективність інтернет-реклами безпосередньо залежить від того, наскільки якісно вона подається. Рекламу, на яку клієнти будуть звертати увагу найчастіше, не так легко зробити. Саме в нашій фірмі працюють професіонали, які спеціалізуються в такій області, як інтернет-реклама. Ми правильно підберемо ключові слова, складемо рекламні оголошення і будемо контролювати їх позиції, а також представимо вам повні звіти про результати проведеної роботи. Витративши гроші і замовивши у нас рекламну кампанію свого сайту, який пропонує товари або послуги, ви в найкоротші терміни зможете окупити ці витрати за рахунок великої відвідуваності, високий попит і як наслідок - збільшення кількості укладених угод.