ru | ua | en | de | pl

Контекстна реклама Google Ads та Яндекс Директ

Ефективна контекстна реклама Google Ads та Яндекс Директ - ключеиве спеціалізації агентства SEO-Angels. В нашій команді працюють тільки сертифіковані фахівці, а сама компанія щорічно підтверджує свій статус офіційного партнера найбільших пошукових мереж світу Google і Яндекс. Професійна контекстна реклама Google Ads та Яндекс Директ дозволяє заощадити бюджет на ведення рекламної кампанії в Інтернет в 2-3 рази. Правильна настройка цілей і відстеження конверсій для сайту - запорука ефективного використання рекламного бюджету.

Контекстна реклама в Google Ads

Звернення до професійного агентству Інтернет-реклами SEO-Angels, до досвідчених фахівців з контекстної реклами в Google Ads - це правильний крок для розвитку бізнесу і підвищення впізнаваності бренду. Адже якщо що-небудь робити, то потрібно зробити це добре, тим більше, коли питання стосується витрати грошей. Контекстна реклама в Google Ads повинна бути професійною, в іншому випадку Ви просто втратите гроші і розчаруєтеся в цьому каналі.

Фахівці агентства SEO-Angels по контекстній рекламі Google Ads надають повний доступ до звітів і витрачання коштів, дають гарантії на утримання сайту в ТОП-1, ТОП-3, ТОП-4 або ТОП-5 результатів видачі по пошуковим запитам, оптимізують витрати на рекламу - при роботі з нами, ми гарантуємо зниження бюджетів на рекламу мінімум на 20-30%, якщо раніше Ваші кампанії вели непрофесійно або Ви займалися цим самостійно. Також ми пропонуємо вироблення стратегії комплексного просування - поєднуючи інструменти контекстної реклами, SEO, ефективне просування в соціальних мережах і інші канали реклами.

Ціни на ведення контекстної реклами в Google Ads

Вартість послуг з ведення контекстної реклами оцінюється дуже просто - в залежності від бюджету, який витрачається на місяць. Зазвичай ціна ведення контекстної реклами в Google AdWods прирівнюється до 10-15% від місячного бюджету на рекламу. Але вона може бути і менше, при витратах більше $ 2000-3000 на місяць. Чим вище бюджет, тим більше роботи, в той же час зростання ціни на управління контекстною рекламою стримується за рахунок сітки ранжирування.

Наприклад, при низьких бюджетах (менше $ 200 на місяць) є мінімальна ціна на послуги з ведення контекстної реклами - не менше $100 в місяць (близько 2500 грн в цінах 2017 року). При більш високих бюджетах застосовується процентна сітка ранжирування - в залежності від бюджету вартість послуг може бути 15% від бюджету, 12%, 10%, 8%, а при досить великих місячних бюджетах (від $ 5000 в місяць) і зовсім 5%. Більш детально можна дізнатися інформацію у наших менеджерів: (044) 379-10-10.

Контекстна реклама в Яндекс

Один з найбільш ефективних каналів реклами - це контекстна реклама в Яндекс. Ми рекомендуємо використовуватися цей канал (навіть незважаючи на заборону роботи Яндекс в Україні в 2017 році), адже у мережі Яндекс є безліч партнерів, де можлива банерна і контекстна реклама, реклама мобільних додатків і відео-оголошень. Також контекстна реклама в Яндекс залишається найбільш популярним каналом просування в Росії, Білорусі, Казахстані та інших країнах СНД.

Слід розуміти, що зарахування коштів на акаунти Яндекс з українських рахунків заблоковано до 2020 року, згідно з рішенням РНБО і Президента України. Однак можлива оплата через інші компанії або перенаправлення бюджетів на інші канали - детальніше в матеріалі альтернатива реклами в Яндекс і ВКонтакте.

Ціни на ведення контекстної реклами в Яндекс

Вартість ведення контекстної реклами в Яндекс оцінюється також, як і ведення реклами в Google - згідно процентної сітки. Також існує мінімальна оплата нашої праці - не менше $100 в місяць.

Якщо Ви підключаєте одночасно контекстну рекламу в Google Ads та Яндекс Директ, ми оцінюємо не кожен бюджет окремо, а загальну суму витрат на рекламні кампанії - відповідно, не потрібно платити двічі (багато наших конкурентів про це "забувають" і часто клієнти платять двічі - за ведення реклами в Google і за ведення реклами в Яндекс). В агентстві SEO-Angels Ви оплачуєте рекламу тільки один раз - відповідно до загального розміру бюджету на рекламу в Google і Яндекс!

Приємні бонуси при замовленні контекстної реклами в агентстві SEO-Angels

Оскільки ми є офіційними партнерами Google і Яндекс, агентство SEO-Angels пропонує своїм клієнтам приємні знижки і бонуси. При замовленні реклами (якщо раніше веб-сайт не рекламувався в мережі Google або Яндекс) на першому місяці обслуговування ми запропонуємо Вам купон на зарахування 1500 грн на аккаунт контекстної реклами в Google Ads. Також при 100% передоплаті за перший місяць роботи, настройка рекламних акаунтів в Яндекс і Google будуть абсолютно безкоштовними. Фактично за перший місяць ведення контекстної реклами ми компенсуємо Вам вартість наших послуг!

Але найголовніше ми гарантуємо ефективну контекстну рекламу в Google Ads та Яндекс Директ! Наша компанія є платником ПДВ і пропонує послуги в тому числі юридичним особам, ми працюємо також через ФОП і через інші канали оплати. Ми знайдемо найбільш вигідне для Вас рішення. Звертайтеся до нас прямо сьогодні, телефонуйте +38 (044) 379-10-10 або +38 (067) 511-53-33.