ru | ua | en | de | pl

Просування інтернет сайту

Продвижение интернет сайта

Під просуванням сайту часто мають на увазі не тільки роботу з самим сайтом, а й роботу із зовнішніми ресурсами, тобто контекстну рекламу в Google і Яндекс, рекламу в соціальних мережах, рекламу на YouTube та інших ресурсах. Однак спочатку варто підготовчий етап. Приведення в порядок сайту, отрисовка банерів, створення посадочних сторінок (landing page) для Ваших потенційних клієнтів - це роботи, без якого складно обійтися в процесі просування сайту за допомогою одного з каналів Інтернет-реклами.

У той же час після проходження підготовчого етапу (який триває від 1-2 днів днів до 1-2 тижнів для кожного ресурсу) подальше просування інтернет сайту дасть Вам можливість при невеликих інвестиціях знайти безліч клієнтів і збільшити темпи зростання продажів Вашого бізнесу.

Щоб Ваш інтернет сайт був першим серед інших порталів схожої тематики, він зобов'язаний бути, в першу чергу, корисним, зрозумілим для потенційних клієнтів - іншими словами, правильно збалансованим. Люди, які відвідують сайт, повинні мати можливість легко знайти на ньому все те, що їм необхідно: ціни, умови доставки і замовлення, новини про ті чи інші Ваші продукти, послуги, відгуки та рекомендації інших користувачів. І в результаті спокійно прийняти рішення про покупку саме на Вашому сайті.

З іншого боку, сайт повинен бути правильно інтерпретуємо пошуковими системами. Розташування на перших рядках за результатами пошуку ключових слів забезпечує значний приріст аудиторії. Досягти такого балансу дозволяє професійне просування інтернет сайту за допомогою фахівців компанії SEO-Angels.

Замовити просування Інтернет-сайту

Просування інтернет сайту може здійснюватися кількома способами: за словами (СЕО - просування під пошукові системи), по трафіку (контекстна реклама в Google і Yandex, а також пряма реклама в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте, Однокласники і інших сервісах), візуальна реклама (банерна реклама, Youtube і інші канали) і реклама для створення лояльності до бренду (ведення груп в соціальних мережах, блогів тощо).

Перший спосіб - просування інтернет сайту за словами - гарантує висновок на обрану позицію посилання на сайт в пошуку за заданими ключовими словами. Оплата при цьому проводиться за досягнення результату просування інтернет сайту.

Другий спосіб - просування інтернет сайту по трафіку (наприклад, Google AdWords або Яндекс.Директ) - спрямований на значне збільшення потоку переходів з пошукових систем на ваш сайт по максимальній кількості потрібних ключових слів. Все що визначають запити, за якими клієнти здійснюватимуть перехід на ваш сайт, вибираються з урахуванням результатів аналізу ресурсу і статистики пошукових систем, яка є в нашому розпорядженні. Ці дії дозволяють значно збільшити частину реальних зацікавлених відвідувачів Вашого інтернет сайту - причому не просто незрозумілих відвідувачів сайту, а тих людей, які готові придбати товари і послуги. В результаті вони збільшують Вашу прибуток і продажі.

Варіант просування інтернет сайту за допомогою візуальної реклами може бути спрямований як на створення позитивного іміджу про товари, послуги, бренд, так і на прямі продажі. Адже переходи по красивим баннерним картинкам або відеороликів також можна конверітіровать в реальні замовлення.

Коли компанія переходить на рівень "захисту бренду" і формування лояльності споживачів, потрібно просування інтернет сайту за допомогою соціальних сервісів - ведення груп в соціальних мережах (організація стрічок новин, заходів, конкурсів, акцій, розсилок), блогів у Twitter, мережі Instagram та інших ресурсах. Прямих продажів в даному випадку чекати не варто, а ось опосередковані продажу і звикання до бренду (товарам і послугам) - це саме те, що дасть формування лояльної аудиторії.

Вартість просування інтернет сайту різними каналами, способами і при різних результатах, звичайно, буде індивідуальною для кожної компанії. Але якщо Ви прямо сьогодні замовите послугу просування інтернет сайту в SEO-Angels, то забезпечите себе гарантованим результатом і ефективною рекламою з оптимальним бюджетом.

Перед просуванням інтернет сайту в пошукових системах ми обов'язково проводимо його аналіз за багатьма параметрами і вибираємо лише найбільш результативні дієві рішення і методи реклами ресурсу. Пам'ятайте, що розкрутка сайту на сьогоднішній день - необхідний крок для зростання компанії і збільшення прибутку. Замовте просування інтернет сайту прямо сегодя. Телефонуйте нам прямо зараз (044) 379-10-10 або (067) 511-53-33!