Реклама

реклама сайта

Реклама - це комплекс дій, призначених для того, щоб привернути увагу потенційних споживачів, сформувати або нагадати про потребу і підвищити інтерес до якого-небудь товару чи послуги. Реклама є одним з найважливіших маркетингових інструментів, поряд з маркетинговими дослідженнями продукту, ринку і цільової аудиторії, товарною політикою, логістичними каналами збуту, ціною, сервісним обслуговуванням і зв'язками з громадськістю.

Завдання реклами - привернути увагу, зацікавити і спонукати цільових покупців до здійснення необхідного дії (вибрати товар або послугу, здійснити покупку), сформувати запланованих замовником висновки про рекламному об'єкті.

Залежно від місця і способу розміщення реклама ділиться на такі види:

  • телевізійна реклама (відеоролик в середині рекламного блоку, реклама в рухомому рядку, телевізійне оголошення, заява про спонсорство);
  • реклама на радіо (рекламні ролики, іноді - спеціалізовані замовні передачі на правах реклами);
  • друкована (реклама в друкованих періодичних засобах масової інформації - газетах, журналах, і в неперіодичних - на принтах, листівках, календарях, наклейках, візитках, в книгах);
  • Інтернет-реклама (різноманітні види реклами в мережі Інтернет: контекстна реклама, реклама в соціальних мережах, блогах і щоденниках, банери, реклама на картах в Інтернеті, реклама за допомогою сайту, і інше).

Саме Інтернет-реклама сьогодні є найбільш ефективним видом реклами. Вона має такі переваги порівняно з іншими видами реклами:

  • можливість швидкого інтерактивного аналізу, відстеження і при необхідності - внесення швидких правок в хід рекламної кампанії;
  • прямий зв'язок покупця з замовником реклами;
  • відносно невелика ціна такої реклами;
  • можливість орієнтувати рекламу на конкретні групи цільових користувачів в залежності від їх географічного розташування, віку чи інтересів, а також автоматизувати профілювання покупців;
  • широке охоплення аудиторії.

Наша компанія займається розробкою і організацією рекламних кампаній в Інтернеті, орієнтованих на поширення інформації про вашому бізнесі і популяризацію товарів і послуг, які ви продаєте.

Ми пропонуємо Вам ефективну рекламу, завдяки якій Ви зможете підвищити успішність і продаваемость бренду, товарів і послуг! Телефонуйте прямо зараз "Ангелам СЕО" (044) 379-10-10 або (067) 511-53-33, щоб дізнатися детально - прямо по телефону, як ми можемо вирішити поставлені перед Вами завдання по просуванню товарів і послуг в мережі Інтернет.