ru | ua | en | de | pl

SEO - професійна реклама в Інтернет, розкрутка сайту

SEO - продвижение в ТОП10, реклама в Интернет

Комплексне управління Інтернет-сайтами для досягнення максимального і необхідного результату - це головне завдання першого керуючого агентства Інтернет-реклами SEO-Angels. Ми піднімаємо продажу наших Клієнтів на необхідну висоту - професійно, надійно, з фінансовими гарантіями.

Послуги управління рекламою, розкрутка сайтів

Монетизація проекту, управління репутацій в Інтернет (SERM), реклама для сайту (контекстна реклама Google, Yandex та інших систем), просування або розкручування сайта: корпоративного веб-сайту, Інтернет-магазину, форуму, соціальної мережі, оптимізація сайту під пошукові системи ( SEO) і соціальні мережі (SMO), пошуковий маркетинговий аудит (SMA) і аудит сайту, просування торгових марок в Інтернет, а також просування товарів, послуг, брендів в соціальних мережах (SMM) - все це послуги нашої компанії. Яка комплексна програма реклами в Інтернет потрібно саме для Вашої компанії, визначити допоможуть професійні Інтернет-маркетологи SEO-Angels.

На початку кожного проекту просування сайту, товарів, послуг, торгової марки ми проводимо безкоштовний аудит існуючих ресурсів і порівняльний аналіз інструментів просування за ключовими словами для наших Клієнтів. В результаті аудиту кожен наш Клієнт розуміє, що потрібно зробити в сфері web, навіщо це потрібно, скільки коштують необхідні роботи по оптимізації сайту, просування, розкручування, і який на виході вийде результат. Дані отримані в ході професійного аудиту та проведення Інтернет-маркетингу, як правило, лягають в основу програми розкрутки сайту і просування товарів, послуг, бренду в Інтернет.

Реклама в Інтернет

Уявіть собі охоплення аудиторії потенційних споживачів Ваших товарів і послуг: лише в Україні більше 20 мільйонів чоловік щодня користуються Інтернет, в світі ж он-лайн щодня перебуває від 3 до 4,5 мільярдів людей. І достукатися до кожного цілком можливо: частина споживачів прийде на Ваш сайт, частина зацікавиться створюваними групами, блогами в соціальних мережах, частина людей побачить розсилку на своїй пошті, частина дізнається про Вашу торгову марку на форумах від наших «адвокатів бренду» і так далі. Всіма можливими способами наші фахівці щодня працюють над збільшенням продажів Клієнтів компанії SEO-Angels.

При досить широкому охопленні аудиторії реклама в Інтернет істотно дешевше і ефективніше, ніж реклама на телебаченні, радіо або білбордах. У глобальній мережі на відміну від інших каналів просування показники ефективності реклами можна виміряти з досить високою точністю, залучити виключно потрібні цільові групи, витративши мінімум коштів і часу.

Чому замовити рекламу варто «Ангелам SEO»?

  1. Замовивши в компанії SEO-Angels управління Вашою рекламою в Інтернет, Ви чи зможете самостійно контролювати і коригувати витрачання коштів.
  2. При цьому фахівці нашої компанії щомісяця надають фінансові звіти, звіти про виконані роботи і досягнутих результатах.
  3. У нашому портфоліо десятки успішних завершених проектів, а ряд проектів ми просуваємо і в даний час.
  4. Компанія є платником ПДВ.
  5. Ми обслуговуємо понад 50 клієнтів одноразово, будучи підрозділом IT-групи Genesis, що забезпечує розробку web-сайтів, CRM, ERP-систем. Це дає нам можливість обслуговувати проекти будь-якої складності, виконуючи в тому числі доопрацювання і розробку Інтернет-магазинів, соціальних мереж, web-додатків, проектів під 1С і інших програмних продуктів.

Таким чином, на 100% забезпечений комплексний підхід до управління Вашої рекламною кампанією і вирішені всі необхідні питання по спільній роботі. Але найголовніше, Ви отримаєте саме той результат, якого очікуєте!

Рекламний бюджет в руках професійних управляючих контекстною рекламою, оптимізаторів сайтів, лінк-менеджерів, SMM-оптимізаторів, Інтернет-маркетологів та інших фахівців SEO-Angels неодмінно буде спрямований на високоефективні інструменти розкрутки Вашого сайту, просування торгової марки, товарів, послуг, що принесе необхідні бажані дивіденди. Ціни СЕО, вартість інших наших послуг дуже доступна.

Працюючи на українському ринку з 2008 року ми стабільно виконуємо всі гарантійні зобов'язання за договорами з нашими Клієнтами, адже кожен наш фахівець несе особисту фінансову відповідальність за досягнення результату. Телефонуйте нам прямо зараз, призначайте час і місце зустрічі: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33. Наші «Ангели» готові вирішити задачу збільшення продажів і розвитку Вашого бізнесу, піднявши його на якісно новий рівень!